İcarus market YARDIM!

Yarasa

Yeni üye
Merhaba kankalar bu markete daha önce btc yüklemiş biri detaylı olarak bilale anlatır gibi anlatabilir mi? Lsd siparişi vericem tabikide takipli malesef ülkemizdeki 100 takipsiz kargoda 80 tanesi çalınıyor desteğiniz için şimdiden teşeklürler.

DTK

Üye
takipli kargolar açılıp bakılıyor risk düzeyin daha fazla bence gerek yok dostum takipsiz gelen kargolar da var yakalanma şansın olmasındansa kargonun gelmemesini tercih ederim şahsen bilmiyorum daha önce karakolla uğraştın mı ama muhtemelen uğraşmadın çünkü riske giriyorsun :)

cannaTech

Yeni üye
kesinlikle takipsiz ver. takipsiz geçen kargolar da var.biraz da şans.takipli verirsen gözünü karakolda açarsın.gerçek isim ve adres verirsen açıklayamaz kanıtlayamazsın.

grower07

Üye
Yakın zamanda fake isme takipsiz kargo ile teslimatı ulaşan birisi olarak bence takipsiz vermen en iyisi! Hem benim konuştuğum her vendor Türkiye'ye takipli gönderim yapmıyor! Sipariş öncesi kesinlikle mesaj at vendora ve takipli gönderirim derse de bence uzak dur!
@Mcozhora kankamızın dediği gibi; takipli kargoda açılma riski ve real isim soy isim gerekli! Bu riski almaktansa varsın takipsiz kargo uzun süre bekletsin ya da ulaşmasın! Stay safe ;)

Ü

Üye silindi 19667

Guest
Yakın zamanda fake isme takipsiz kargo ile teslimatı ulaşan birisi olarak bence takipsiz vermen en iyisi! Hem benim konuştuğum her vendor Türkiye'ye takipli gönderim yapmıyor! Sipariş öncesi kesinlikle mesaj at vendora ve takipli gönderirim derse de bence uzak dur!
@Mcozhora kankamızın dediği gibi; takipli kargoda açılma riski ve real isim soy isim gerekli! Bu riski almaktansa varsın takipsiz kargo uzun süre bekletsin ya da ulaşmasın! Stay safe ;)
Bu düşünceler tohum siparişi için de geçerli mi brom

Ü

Üye silindi 2874

Guest
Türkiye içi wendor yardımcı olabilirim da yasak

Yarasa

Yeni üye
Tr içi alan adamın parası çoktur bana göre değil zaten 10 adet 300ug kargo dahil442 liraya geliyor tr de kaçşık oşduğu belli bile olmayan eşyalara 250tl çekiyolar

Ü

Üye silindi 2874

Guest
Tr içi alan adamın parası çoktur bana göre değil zaten 10 adet 300ug kargo dahil442 liraya geliyor tr de kaçşık oşduğu belli bile olmayan eşyalara 250tl çekiyolar
Yani orası öyle.almis olduğun riske sayicaksin artık ... dediğin gibi burda geçiren gecirene

grower07

Üye
Öneriler için teşekkürler kankalar ama asıl sorum hala cevapsız umarım birileri yeşillendirir
Kanka ben icarusa şu an için btc atmadım ama btc yükleme işlerinde mantık genelde hep aynı! aşşağıda link giriyorum iyice araştır onu! Orada empire market için yükleme ağırlıklı anlatım var ama dediğim gibi market değişse de yükleme işlerinin mantığı hep aynı ;)

dmt25

Üye
Arkadaslar buraya bir uyari koymak istedim icarus market listeleri sisirip gosteriyor ve verdikleri rakamlar birbirine tutusmuyor. Bu market cok guvenilir gozukmuyor bana exit scame cok uygun bir sistemleri var dikkatli olmanizi oneririm.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ********